Doprava zboží

Zboží objednané zasíláme přepravní společností a to na dobírku, které se řídí následujícími pravidly. Zboží je dodáno v den o kterém je zákazník předem informován formou e-mailu a telefonu na jeho adresu uvedenou v kontaktech zákazníka, obvykle do 48 hodin, sběrnou službou, nebo našim autem. Před samotnou vykládkou je zákazník telefonicky informován o orientačním času vykládky v daný den přímo od řidiče. Samotné zboží je vždy zabaleno a chráněno proti poškození.

Zákazník je povinen veškeré zboží překontrolovat spolu s řidičem a svůj souhlas s dodávkou zboží potvrdí převzetím zakázky formou podpisu dodacího listu a zaplacením dobírkové částky řidiči. Jakékoliv další reklamace budou řešeny zákonnou cestou. V případě nepřevzetí zboží v předem domluvený den, je zákazník povinen domluvit se s řidičem na dalším možném termínu, který bude vyhovovat oběma stranám. Elektronické dotazy vyřizujeme postupně, nejdéle však do 48 hodin.

Storno objednávku může zákazník zrušit bez udání důvodu elektronicky nebo SMS zprávou do 60 minut od odeslání objednávky. Storno objednávky po této lhůtě se řídí dle obchodních podmínek. V případě že Vám zboží z jakéhokoliv důvodu nemůžeme dodat, budeme Vás informovat elektronicky, nebo telefonicky do 7 dnů od přijetí objednávky.

 

 

 

 

MOŽNOSTI DODÁNÍ ZBOŽÍ:

 

FORMA ÚHRADY ZBOŽÍ:

01. Přepravní službou

02. Naším autem

03. Vlastní odvoz

 

01. Dobírkou při převzetí

02. Převodem na účet

03. V hotovosti na prodejně

 

 

 

VÁHA

 

CENA DOPRAVY (CZ)

 

CENA DOPRAVY (SK)

 

 

 

0,1 – 10 kg

200 Kč

20 €

 

 

 

 

 

 

Napište nám

Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *